W dniach 16-17.11.2017 odbędzie się konferencja HxGN Local Poland 2017 organizowana przez firmę Intergraph Polska. Tegoroczna edycja, podobnie jak poprzednie, poświęcona jest najlepszym rozwiązaniom geoinformatycznym oraz innowacyjnym systemom,  wykorzystywanym przez administrację publiczną, organizacje wojskowe, służby związane z bezpieczeństwem publicznym, a także firmy zarządzające infrastrukturą transportową oraz telekomunikacyjną.

HxGN Local Poland 2017 skupia dywizje Hexagon pod jednym dachem,  zapewniając doskonałą arenę do wymiany pomysłów i doświadczeń, nawiązania współpracy między przedstawicielami różnych organizacji i branż oraz odkrywania najnowszych rozwiązań technologicznych, które kształtują sposób, w jaki pracujemy i żyjemy.

Prelegentami konferencji będą specjaliści z zakresu informatyki, geodezji, inżynierii, zarządzania i administracji. W programie przewidziano profesjonalne warsztaty i szkolenia, umożliwiające poznanie praktycznych aspektów pracy z produktami z portfolio grupy Hexagon. Uczestnicy będą mieli okazję poznać oferowane przez grupę Hexagon nowoczesne rozwiązania dla administracji publicznej, służb mundurowych, transportu, rolnictwa, przedsiębiorstw usług komunalnych oraz  branży telekomunikacyjnej.

Podczas konferencji będę miał przyjemność przedstawić temat: „Fundamenty miasta inteligentnego” i opowiedzieć o strategii, standardach i roli informacji przestrzennej w tworzeniu smart city. Zapraszam!

Konferencja będzie też znakomitą okazją do spotkania i wymiany opinii, pomysłów i uwag z użytkownikami systemów informacji przestrzennej z różnych branż, wdrażającymi innowacyjne rozwiązania geoprzestrzenne.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Pan Robert Makłowicz.

Szczegółowe informacje na temat konferencji dostępne są na stronie www.hxgnlocal.pl